Cennetyolu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cennetyolu

Cennetyolu Paylasim Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RAMAZA HATIRALARI SİZ SAHURA HIÇ ANNESIZ KALKTINIZMI????????

YazarMesaj
tövbeyle arınmak
Admin
Admin

RAMAZA HATIRALARI SİZ SAHURA HIÇ ANNESIZ KALKTINIZMI???????? Empty
MesajKonu: RAMAZA HATIRALARI SİZ SAHURA HIÇ ANNESIZ KALKTINIZMI????????   RAMAZA HATIRALARI SİZ SAHURA HIÇ ANNESIZ KALKTINIZMI???????? Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 12:38 am

Very Happy
Sİz Sahura Hİc Annesİz Kalktinizmi:?

Yine geldi o güzelim günler.Her sen özlemle beklediğim o günlere yüreği buruk bir şekilde giriyorum Çünkü o yok yanımda en sevdiğim varlık Ramazana girdiğimiz ilk geceyi heyecanla beklerdim.Gelirdi yanıma hadi kalk sahur hazır derdi Uykulu sözlerle tamam kalkarım şimdi derdim ama kalkmazdım Bensiz oturmazdı sofraya,benim kalkmadığımı görünce yine gelirdi otururdu yanıma Sevgi ve şefkat sözcükleriyle başımı okşardı

Şimdi ise çok uzaklarda Bir ramazan onsuz başlıyor.Her sene büyük bir özlemle beklediğim ramazana buruk giriyorum Kalkmak istemiyorum sahura Çünkü o yok..Gitmek istiyorum yanına ama gidemiyorum...

Şimdi kim okşayacak saçlarımı,kim bana sevgi ve şefkat sözcükleriyle hayat verecek Kim kaldıracak beni sahura Kim sen kalkmadan sofraya oturmam diyecek...KİM?...........

Kim bilir ne zaman gelecek Özlemle bekleyeceğim gelişini,beni kollarına alıp sımsıkı sarışını ve şefkat kokan sözlerle beni avutuşunu Rüyalarımdasın şimdi..Yine geliyorsun bu gece beni uyandırıyorsun sevgi sözcükleriyle yine başımı okşuyorsun,şefkatle basıyorsun beni bağrına uyandırıyorsun.

Uyanıyorum ama sen yoksun ANNE.

Kim bilir belki bazen seni üzdüm hatta beklide kırdım seni ama biliyorum ki sen hiçbir zaman kızmadın bana,en sinirli anımda bile güzel sözlerinle beni yumuşattın hayat verdin bana her zaman hayat dolu annem

YOKLUĞUNDA ÖZLEMİNİ ÇEKEN KIZIN...........

RAMAZA HATIRALARI SİZ SAHURA HIÇ ANNESIZ KALKTINIZMI????????
1 sayfadaki 1 sayfası